HAKKIMIZDA

Türkiye’ye daha önce sadece ithal gelen kaplı üre ürünümüze iki yıllık yoğun bir Ar-Ge ve ruhsatlandırma süreci sonunda, 2017 yılında Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’ndan üretim iznimizi aldık ve bugüne kadar bin tonun üzerinde ürünü Türkiye’nin çeşitli bölgelerindeki çiftliklere ve yurtdışına gönderdik.

Yeni ürün geliştirme, bünyesindeki yetkin ve tecrübeli teknik personel sayesinde Artemis Doğal'ın en güçlü olduğu alanlardandır. Artemis Doğal Ürünler Ltd. müşterilerini ortağı gibi gören ve iş ortaklarıyla uzun vadeli iş ilişkileri kuran bir firmadır.

Taahhüt ettiği işlerde sözleşme şartlarını tam ve zamanında yerine getirme sorumluluğu dolayısıyla sektörde tercih edilen firma haline gelmiştir.

Müşteri isteklerinin yerine getirilmesi için sektördeki teknolojik yenilikleri yakından takip etmekte ve teknik kadrosunun sürekli gelişimi için eğitim faaliyetlerini eksiksiz olarak gerçekleştirmektedir.

Sektörde edindiği konumu korumak ve daha iyiye doğru geliştirmek için çalışmalarını toplam kalite yönetimi üzerine yoğunlaştıran firmamızın öncelikli hedefi; yönetim sistemlerinin entegrasyonu ve Toplam Kalite bilincinin firma bünyesinde benimsenerek yerleşik hale gelmesidir.